نقشه راه تئوری های مدیریت

اهمیت و نقش کلیدی درس تئوری های مدیریت در ازمون ورودی کارشناسی ارشد  ناپیوسته داخل  مجموعه مدیریت - کد 1142برهیچ کسی پوشیده نیست (شامل 30 سوال با ضریب 3) اما این درس بر خلاف دروس دیگر  دربرگیرنده  سر فصل ها،موضوعات و منابع متعددی برای طرح سوال می باشد.این موضوعات ومنابع متعدد و سر فصل های مختلف موجب شده است تا هر استادی (هر شخصی) از دیدگاه و منظر خود و براساس سطح دانش و تجربه اش منابعی را معرفی و روشی را برای مطالعه تجویز نماید.

نقشه راه تئوری های مدیریت که براساس تجربه 20 ساله و نگاه جامع استاد پرچ تهیه و تنظیم شده است در برگیرنده سرفصل ها ،منابع و موضوعات دقیق و متقن علمی در قالب 27 پودمان  ... پیمانه و... سوال چهار گزینه ای در قالب ازمونک برای مطالعه می باشد.

امیدواریم این نقشه راه که در حقیقت همان مسیر کسب موفقیت است برای کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی داوطلبان عزیز بسیار کارساز باشد.

- لطفا قبل از مطالعه نقشه راه به موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. هر پودمان ازچند پیمانه تشکیل شده است.
  2. منظور از منبع اصلی کتاب هایی هستند که برای طرح سوال مد نظر طراحان محترم می باشد.کتاب هایی همچون نظریه سازمان رابینز مبانی سازمان و مدیریت دکتر سید محمد مقیمی مبانی سازمان و مدیریت دکترعلی رضاییان مدیریت عمومی دکتر سید مهدی الوانی مبانی مدیریت رفتار سازمانی دکتر علی رضاییان.
  3. منظور از منبع کمکی همان کتاب جامع مدیریت استاد پرچ و همکاران از انتشارات مهربان می باشد.
  4. قسمت ازمونک شامل دو قسمت می باشد.قسمت اول حل سوالاتی از کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده  تیوری های  مدیریت استاد پرچ انتشارات مهربان که در ارتباط با پیمانه مورد نظر می باشند.قسمت دوم سوالات تالیفی استاد پرچ برای کنکور 1400 که طبیعتا بسیار بسیار مهم می باشند.
« تیم آموزشی استاد پرچ »نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر شما

در حال ارسال نظر شما ...
نظر شما با موفقیت ارسال شد. پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده خواهد شد