معرفی آزمون های آزمایشی ارشد

آزمون های آزمایشی نسل جدید پژوهش

کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت

این دپارتمان با اساتید صاحب نام در کنکور مدیریت چون استاد پرچ، دکتر اسدالهی و استاد خاکپور شروع به کار کرد و پس از آن اساتید شاخصی چون دکتر فرید دکتر مدرسی دکتر گرجی آرا دکتر عسگری استاد تاجیک و ... نیز به این مجموعه اضافه شدند و به عنوان مدرس در دپارتمان مدیریت فعالیت نمودند و این مجموعه در مسیر رشد و تبدیل شدن به بهترین دپارتمان کنکور مدیریت در حال حرکت است تا انشالا هرچه زودتر "انتخاب تمامی دانشجویان کنکور مدیریت" گردد. رتبه های برتر سال گذشته موسسه گواه همین مساله می باشند.

بدون شک ایجاد یک زنجیره قوی و منسجم از خدمات آموزشی برای داوطلبینی که به آن نیاز دارد لازمه هدف والای ما است و امسال نیز با اضافه شدن تیم دکتر نوری فرد و راه اندازی خدمات آموزشی آنلاین برای دانشجویان سراسر کشور و آزمونهای آزمایشی سراسری می توانیم بیش از پیش امیدوار باشیم که همراهان ما بهترین نتیجه را خواهند گرفت.

آزمونهای آزمایشی پژوهش ویژگی­هایی دارند که ما را امیدوار می­کنند که در همین امسال تعداد بسیار زیادی از داوطلبان را همراه خود سازد که عبارتند از:

1- طراحی سوالات متناسب و استاندارد توسط اساتید باتجربه

بدون شک یکی از مهمترین پارامترها در برگزاری موفق آزمونهای آزمایشی، سوالات استاندارد می باشد. تیم مدیریت آزمونهای آزمایشی ما با تجربه برگزاری چندین ساله برترین آزمونهای آزمایشی کنکور ارشد مدیریت در موسسات مختلف، سوالات اساتید را از سه فیلتر عبور داده و در تعاملی نزدیک با اساتید خواهند بود تا پس از بارها رفت و برگشت سوالات میان اساتید و تیم آزمون،  به بهترین ترکیب سوالات هر آزمون دست پیدا کنیم. اهمیت این مورد در اینجاست که  در صورتی که اساتید از سوالات دیگر دروس و سطح آنها با خبر نباشند نمی توان انتظار آزمونی با ترازها و استاندارد نزدیک به کنکور رسید . از افتخارات این تیم نزدیکی بسیار بالای ترازها و میانگینهای دانشجویان خصوصا در آزمونهای جامع با میانگین کنکور در دو سال گذشته است.

2- بیشترین تعداد آزمون شبیه سازی حضوری

با توجه به اینکه امسال موسسات آموزش عالی کلاسهای تابستان خود را خیلی دیر به اتمام رسانیده و کلاسهای ترم پاییز خود را دیرتر از سالهای گذشته شروع می نمایند می توان انتظار جمعیت کاذب فراوان در آزمونهای آزمایشی که قبل از 15 دی ماه برگزار می شوند را داشت. دلیل آن نیز نرسیدن بخش اعظمی از دانشجویان به بودجه بندی آزمونهاست. تفاوت چشمگیر میان میانگین نفرات برتر آزمون با میانگین نفرات برتر کنکور در آزمونهای آزمایشی امسال نیز گواهی بر این مطلب است(البته توجه کنید که این تنها دلیل نیست!) لذا بر آن شدیم تا امسال با برنامه ای متفاوت در خدمت دوستانی باشیم که میخواهند به اطلاعات ارزشمندی در رابطه با مطالعه خود از طریق آزمون آزمایشی دست یابند. ما امسال 4 مرحله آزمون با برنامه زیر برگزار خواهیم نمود. مطمئنیم تمامی داوطلبان حتی کسانی که هنوز هم شروع به مطالعه جدی برای کنکور نداشته اند می توانند بهترین بهره را از آزمونهای ما ببرند.

 

پس اگر در یکی از دسته های زیر می گنجید شدیدا به شما شرکت در آزمونهای پژوهش را پیشنهاد میکنیم:

1- هنوز درس را شروع نکرده اید: با آزمونها منظم تر درس خواهید خواند

2- هنوز آزمون آزمایشی شرکت نکرده اید: با آزمونها پر بازده تر درس خواهید خواند.

3- به آزمونهای جامع بیشتر نیاز دارید: بیشترین تعداد آزمونهای جامع استاندارد را در پژوهش خواهید داشت.

4- برنامه آزمونهای آزمایشی فعلی خود را از دست داده اید یا از آزمونهای فعلیتان راضی نیستید: برای شما پیشنهادی ویژه داریم!

 

3- ترازسازی و شبیه سازی علمی آزمونهای آزمایشی پژوهش

ما میدانیم که در سال اول بالاترین جامعه آماری آزمونهای آزمایشی را نخواهیم داشت اما با توجه به ثبت نامی های فعلی و همینطور برنامه ویژه ای که برای آزمونهای آزمایشی داریم و سبقه بسیار موفق تیم آزمون در موسسات قبلی فعالیتشان می دانیم تعداد قابل توجهی از دانشجویان پژوهش را انتخاب می کنند. لذا با حداقل 314 کارنامه دقیقترین ترازها و شبیه سازی شده ترین آزمونها با کنکور را برگزار خواهیم نمود تا شما بتوانید درک مناسبی از شرایط خود نسبت به کنکور در هر بازه زمانی داشته باشید. سالی که تعداد سوالات دروس عوض شد هیچکس این تیم دقیقا آزمونی با همین تعداد سوالات 5/1 ماه قبل از کنکور برگزار نمود فقط با استفاده از علم احتمالات! سال بعد این تیم در آزمون آخر جامع میانگینهای رتبه اول آزمونش که رتبه 1 کنکور نیز شد را با کمتر از 2/1 درصد درست تخمین زد و سال گذشته نیز این تیم میانگین نفر اول کنکور را درست پیش بینی کرد و براساس آن استانداردترین آزمونهای جامع برگزار گردید. لذا امسال نیز منتظر معجزه بعدی در پژوهش باشید!

4- تحلیل هر آزمون و جلسات مشاوره ای بعد از آزمونها به صورت آنلاین توسط دکتر نوری فرد

آزمون وسیله ایست که با تحلیل درست نتایج آن بتوانید مشکلات مطالعاتی خود را متوجه شوید، شرایط خود را بهبود بخشید و مدیریت جلسات آزمون را فرا گیرید. بدون شک این قسمت می تواند کمک شایان ذکری به شما نماید.

5- برگزاری سراسری آزمون در بیش از  31 نمایندگی کشور

وجود نمایندگی های منسجم و حرفه ای، پژوهش را کاملا در این قسمت متمایز از نمایندگیهای موسساتی نموده است که صرفا به دنبال کمیت می باشند و لذا به پشتوانه همین نمایندگی هاست که سالهاست آزمونهای صنایع و MBA و از امسال مجموعه مدیریت با بالاترین کیفیت برگزار خواهند گردید و به سمت بالاترین جامعه آماری در حرکت خواهیم بود.

6- هزینه بسیار مناسب آزمون های آزمایشی

این مسئولیت ما در قبال داوطلبان کنکور است که بتوانیم شرایطی را برای استفاده آنها از فراگیرترین خدمت کمک آموزشی کنکور ارشد و دکترای مدیریت با کیفیت بالا فراهم آوریم. لذا تخفیفات زیر را برایتان در نظر گرفته ایم تا بتوانید در این رویداد بزرگ پژوهش شرکت نموده و شانس خود را برای رسیدن به موفقیت افزایش دهید. شما بزرگترین عامل موفقیت و ما حامی شما در مسیر موفقیت خواهیم بود.

در پایان مفتخریم که همراهی شما را با خود و این فرصت را داشته باشیم که پاسخ اعتماد شما را به بهترین نحو ممکن بدهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 86741-021 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

تا کنون نظری ثبت نشده است. اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می کند

نظر شما

در حال ارسال نظر شما ...
نظر شما با موفقیت ارسال شد. پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده خواهد شد